AK Parti Sakarya Teşkilatı saha çalışmalarını dört bir taraftan sürdürmeye devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri ilçe programlarında her gün bir ilçeyi ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’ya giderek ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu. Rüstempaşa, Camicedit ve Tepebaşı mahallelerinde mahalle sakinleriyle çay sohbetinde bir araya geldi.

ak_partide_ilce_ziyaretleri_suruyor2
Sapanca’daki programlarında Mercan, Yığın, Topçu ve Özen ailelerine hane ziyaretlerinde bulunan Tever, 1994 yılındaki operasyonlarda şehit düşen Şehabettin Arslan’ın ailesi ile görüşerek, Ramazan ayı tebriklerini iletti. Sapanca’da Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız ve Yönetimini de ziyaret eden Tever, burada muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek temennilerini aldı.

ak_partide_ilce_ziyaretleri_suruyor4
Ziyaretlerine Geyve ile devam eden İl Başkanı Yunus Tever, Alifuatpaşa’nın merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, Alifuatpaşa Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez’i ziyaret etti. Çine Mahallesi Muhtarı İbrahim Yemiş’in iftar sofrasına konuk olan Tever, Çine ve Akdoğan Mahallelerinde çay sohbetinde vatandaşlarla buluştu.

ak_partide_ilce_ziyaretleri_suruyor3
Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve beraberlik havasını dolu dolu yaşamaya devam ettiklerini belirten Tever, “Ramazan ayının bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için başladığımız ilçe ziyaretlerine Sapanca ve Geyve ilçeleri ile devam ettik.  AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya devam edeceğiz” dedi.

ak_partide_ilce_ziyaretleri_suruyor5

ak_partide_ilce_ziyaretleri_suruyor6