VEFA ZİYARETLERİ
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 14 Mayıs seçim çalışmalarının yoğun programı arasında vefa ziyaretleri gerçekleştirmeyi ihmal etmiyor. Milletvekili adayları ile birlikte Sakarya’nın 16 ilçesinde seçim programlarına katılan Tever, aynı zamanda partide geçmiş dönemde görev almış isimleri ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor.
vefa_ziyaretleri2

GEÇMİŞE SAYGI GELECEĞE UMUT
Vefa ziyaretleri kapsamında AK Parti’de geçmiş dönemde il ve ilçe yönetimlerinde görev almış isimlerden olan Osman Ocak, Erdoğan Sakoğlu, Fatih Duran, İmdat Akgünler, İsmail Açıkdeniz, Yusuf Elturan, Şeref Dorak, Turgut Karakaş, Ali Akdeniz, Mustafa Gavasoğlu, Durhasan Aktürk, Hasan Aktaş, Ethem Çınar, Tuna Eren ve iş insanı Orhan Yılgenci’yi ziyaret eden Tever, “Vefa; geçmişe saygı, geleceğe umuttur. Bu kapsamda bizler de İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle partimizde geçmiş dönemde görev almış değerli isimleri ziyaret ediyoruz” dedi.
vefa_ziyaretleri3

“14 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIZ”
Tever ayrıca şunları kaydetti: “Kendilerine muhabbet ve sevgilerimizi ileterek birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temennilerimizi sunuyoruz. Muhabbetleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. AK Parti siyasette vefanın adıdır. Hamdolsun tüm kadrolarımızla, tabanımızla ve partimizin geçmiş dönemde görev alan tüm değerli isimleriyle 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin dimdik arkasındayız.”

6'lı masa sona erdi! 6'lı masa sona erdi!

vefa_ziyaretleri6

vefa_ziyaretleri4