Kan bağışı kampanyasına AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Arifiye İlçe Başkanvekili Ayhan Yıldırım, İl Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katılarak kan bağışında bulundu.

ak_parti_sakarya_kan_bagisi (3)
"Vatandaşlık görevi olduğunu unutmamalıyız"
Kampanya AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nda kurulan Mobil Kan Merkezi'nde gerçekleşti. Kan bağışının bir sosyal sorumluluk olduğunu belirten İl Başkanı Tever, “AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak Kızılay Sakarya Şubesi ile birlikte düzenlediğimiz kan bağışı etkinliğine güzel bir ilgi olduğunu öncelikle ifade etmek isterim. Hepimiz kan bağışının sosyal bir sorumluluk ve vatandaşlık görevimiz olduğunu unutmamalıyız. Malumunuz son günlerde Kızılay’ımızın da bu konuda bir çağrısı olmuştu. Kan bağışı noktasında ülkemizde ve şehrimizde oldukça bir azalma söz konusuydu. Bizde bu kapsamda bir kan bağışı kampanyası düzenledik” ifadelerini kullandı.
ak_parti_sakarya_kan_bagisi (1)

"Destek olmak istedik"
Başkan Tever, “AK Parti ailesi olarak zaman zaman düzenlediğimiz kan bağışı kampanyasını bu bilinçle tekrar düzenleme gereği duyduk. Bu çerçevede yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte bizler de kan bağışında bulunduk. Bizlerde hastalarımız, kana ihtiyacı olan, şifa bulması gereken hastalarımız için kanımızı vererek destek olalım istedik. Allah yaptığımız ve yapacağımız böylesi son derece faydalı güzel örneklerin sayısını artırsın. Bu konuda Sakarya’daki vatandaşlarımızın daha fazla duyarlı olmasını rica ediyorum” dedi.

ak_parti_sakarya_kan_bagisi (2)