Akyazı Belediyesi'nde atamalar! Akyazı Belediyesi'nde atamalar!

AK Parti'de harektli anlar yaşanıyor.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Parti İl Yönetiminin tamamen değiştiğini sosyal medyadan duyurdu.

"HAYIRLI OLSUN"
Başkan Tever paylaşımında, "AK Parti Sakarya Yeni İl Yönetim Kurulumuz partimize ve şehrimize hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni yönetim kurulu listesi hazırlamak üzere tarafıma verilen yetkiyle yaptığımız çalışmaları bugün itibariyle nihayete erdirdik.

Ben bugüne kadar partimizde görev yaparak davamıza omuz veren ve bizlere katkı sunan tüm yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Görev alan arkadaşlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum. 

Bizim tek bir hedefimiz var o da partimizin başarı çıtasını daha da yükseğe çıkartmaktır. Bizler bu anlayışla görevimizi ifa ederken kurulduğu günden bu yana AK Parti'mize, Sayın Cumhurbaşkanımıza katkı sağlayan çok kıymetli dostlarımızın, arkadaşlarımızın ve siyasi büyüklerimizin bu mücadelemizde desteklerine ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Bu konuda her fırsatta onların fikirlerini almaya devam edeceğimizin özellikle bilinmesini isterim.

İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcındaki ilk yerel seçimlerinde partimize en güçlü desteği yine Sakarya’mızdan vereceğiz.

Allah mahcup etmesin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin." ifadelerini kullandı.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU
Ak Parti Iyonetimi Degisti