SİYONİST TERÖR REJİMİ

Şehrimizdeki gösterinin adresi ise AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı önüydü. Sakarya Filistin Gönüllüleri adına yapılan basın açıklamasında Siyonist terör rejimi İsrail’le ticaretin, Filistin davasına ihanet anlamına geldiği ifade edildi. Basın açıklamasına Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan da katıldı. Açıklamanın sonunda İsrail ve ABD bayrakları ateşe verildi.

Eylemm (2)

YÜZDE 55’İ TÜRKİYE’DEN

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Bugün, Gazze halkı açlıkla mücadele ederken, işgal devletinin sebze ve meyve ihtiyacının yüzde 55’i Türkiye’den karşılanıyor. Gazze’de kuvözdeki bebekler elektrik yokluğundan hayatını kaybederken, Zorlu Holding İsrail’e elektrik satmaya devam ediyor. İşgal ordusunun uçakları Filistin halkının tepesine bombalar yağdırırken, İçdaş İsrail’in ihtiyaç duyduğu çeliği tedarik ediyor. Gazze işgalciler tarafından yerle yeksan edilmişken, Limak ve Akçansa işgalin çimento ihtiyacını karşılıyor. İsrail’in petrol ihtiyacının yüzde 60’ı Kazakistan ve Azerbaycan’dan sağlanıyor. Katil uçakların ve tankların depolarını dolduran bu petrol Bakü-Ceyhan-Tiflis boru hattı aracılığıyla Ceyhan’a taşınıyor. Ceyhan’dan da SOCAR tarafından İsrail’e naklediliyor.

Eylemm (1)

ONURLU DİRENİŞ

"Memura seyyanen emekli popülist!" "Memura seyyanen emekli popülist!"

Siyasi iktidarın, Gazze’yle ilgili ağzını açabilmesinin ön koşulu İsrail’e destek vermeyi, yani İsrail’le ticareti sonlandırmaktır. Ticareti bile kesmeyenlerin, yerel seçimlerde propaganda yaparken Gazze’yi dillerine dolamalarının utanç verici olduğunu vurguluyoruz. Bu kadarı artık hem Filistin halkının hem de bizlerin aklıyla alay etmektir. Buradan Siyonist-Emperyalist soykırıma ses çıkarmazken, onurlu direnişin öncüsü Hamas’ı terörist ilan edip hedef alan Ana Muhalefet Partisini de şiddetle kınıyoruz.”

Eylemm (3)