AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ve yönetim ekibinin her hafta farklı mahallelerde düzenlediği buluşma programlarında ülke genelinde ve Adapazarı’nda hayata geçirilen çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi veriliyor. Büyük Hataplı ve Karapınar Mahallelerinde gerçekleşen programlara İlçe Başkanı Aydın’ın yanı sıra Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve bazı meclis üyeleri katıldı.

akp_adp2
AK Parti’nin istişare kültürü
Mahalle Buluşmaları programları ile ilgili konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, göreve geldikleri günden itibaren sahada olduklarının altını çizdi. Aydın, “AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşımızla beraberiz. Adapazarı’nın her mahallesinde çalışmalarımızı anlatıyoruz. Partimizin istişare kültürünün de örneğini sergiliyoruz. Adapazarı’nı vatandaşlarımızdan aldığımız talep ve öneriler doğrultusunda yönetme gayretindeyiz. Belediye Başkanımız da fırsat buldukça bizlerle mahallelerimize geliyor ve belediyemizin çalışmalarını aktarıyor. AK Parti birliğin, beraberliğin, istişarenin partisidir. Bu hafta bizleri en güzel şekilde ağırlayan Büyük Hataplı ve Karapınar Mahallelerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

akp_adp3
Hizmet ve eser siyaseti
İlçe Başkanı Erol Aydın, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarının geçmişten bugüne hayata geçirdiği projeler bizim teminatımızdır. Vatandaşımız bunları çok iyi görüyor. 2023 itibariyle yollarda Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’u göreceğiz. Bununla gururlanmamak mümkün mü? Bizler hizmet ve eser siyaseti yapan kadrolarız. İnşallah 2023 seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkacak, ülkemizin yarınlarına katkı sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

akp_adp4
Mahalle mahalle çalışmaya devam
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise, “Seçim öncesi ve sonrasında sürekli sahadayız. Adapazarlı hemşehrilerimizle beraberiz. Teşkilatımızla el ele, yapacağımız her çalışma esnasında hemşehrilerimizin görüşlerini dikkate alıyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak, gayretle çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

akp_adp5