SON SÜRAT DEVAM

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla partiler çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bu kapsamda Erenler Belediye Başkanı ve AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, Hacıoğlu Mahallesi'nde düzenlenen halk buluşmasına katıldı. Şengül'e , AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Erenler ilçe Başkanı Ömer Barik,  MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer’i ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.

Halk (1)

TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Şengül; "Sokaklarında çocukluğumun, gençliğimin geçtiği Hacıoğlu… İl Başkanımız Yunus Tever’i, Milletvekilimiz Ertuğrul Kocacık’ı, İlçe Başkanımız Ömer Barik’i, MHP İlçe Başkanımız Mustafa Tamer’i ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarımızı bağrına basan Hacıoğlu… Teşekkürler Hacıoğlu…" ifadelerine yer verdi.

"ALDIĞIMIZ GÜÇLE DAHA İLERİYE!"

Yunus Tever;" Hemşehrilerimizle olan gönül birlikteliğimizi tazeliyor, omuz omuza vererek yol yürümekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Milletvekilimiz Sayın Ertuğrul Kocacık, Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayımız Rahmi Şengül, İlçe Başkanımız Ömer Barik ve MHP İlçe Başkanımız Mustafa Tamer ile birlikte Hacıoğlu Mahallemizin kıymetli sakinleriyle buluşarak, desteklerine talip olduk. Son bir haftaya girerken Erenlerli hemşehrilerimizden aldığımız güçle ilçemizi daha ileri bir noktaya taşımakta kararlıyız. Rahmi Başkanımızla beraber el ele verip sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Erenler! " dedi.

Halk (2)

Arabuluculuğa giden dosya sayısı 5 milyonu aştı Arabuluculuğa giden dosya sayısı 5 milyonu aştı

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİLER

Ertuğrul Kocacık;" İl Başkanımız Yunus Tever, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Rahmi Şengül, AK Parti İlçe Başkanımız Ömer Barik, MHP İlçe Başkanımız Mustafa Tamer ve Teşkilatımızla birlikte Hacıoğlu Mahallemizde kıymetli hemşehrilerimizle buluştuk" ifadelerine yer verdi.