DANIŞMA MECLİSİ

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı 77. İlçe Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Söğüt İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, Geçmiş Dönem İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

009

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse “Kıymetli Başkanlarımızın Erenler’ imize yapmış oldukları önemli hizmetler ve çalışmalar için teşekkür ediyorum. Erenler’ i önemsediklerine hepimiz şahidiz. Her bir sorunumuza ve isteğimize karşılıksız kalmadılar. Çözüm odaklı çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz, dün olmaz dedikleriyle bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ la var olduğumuz güçlü Türkiye yolunda bir çok yatırımlarla da var olmaya devam edeceğimize gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

006

DEĞER KATACAK PROJELER

Erenler İlçesinde devam eden çalışmalardan bahseden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “İlçe genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda şuan da 4 merkez mahallemizde toplamda 3 cadde ve 78 sokakta çalışmalarımız devam ediyor. Hacıoğlu Mahallemizde 27 sokakta, Merkez mahallemizde 14 sokakta ve Yeşiltepe mahallemizde 10 sokakta altyapı çalışmaları tamamlandı ve asfalt hazırlığı başladı. Dilmen mahallemizde ise 27 sokağımızda SASKİ altyapı çalışmalarını sürdürüyor. Şehit İlhan Aras Caddemizde altyapı çalışmaları tamamlandı, inşallah kısa zaman içerisinde asfalt ile caddemiz yenilenecek. Aynı zamanda Dr. Sadık Ahmet Caddemizde de SASKİ altyapı çalışmalarına devam ediyor. Cumhuriyet Caddesinde ise altyapı çalışmaları tamamlandı, SEDAŞ’ IN elektrik hatlarını yerin altına almasının ardından asfalt çalışmalarımız başlayacak. Alt ve üstyapısıyla cadde ve sokaklarımızı yenileyerek ilçemizi estetik bir hale getirmeye devam edeceğiz. Toplantımızı hayırlı olsun” dedi.

004

“ERENLER BİZİM EVİMİZ”

Erenler’ i evimizden ayırmıyoruz diyerek konuşmasına başlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “41 ayda şehrimizi ilmek ilmek adeta örüyor, halı dokur gibi dokuyoruz. İlçe teşkilatımızın her dem yanındayız olmaya da devam ediyoruz. Eylem yoksa hareket yok demektir. Buradan gençlerimizin coşkusu, heyecanı da kendini gösteren bir eylem sizlere de teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

003

“SANDIKTA GÖRECEĞİZ”

Danışma meclisi toplantısının coşkusundan katılımın çokluğundan memnuniyetini dile getiren AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Şehrimize teşrifleriyle dolu dolu, görkemli bir şekilde geçirdiğimiz günün ardından Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimizden memnuniyetle ayrılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sakarya’ yı her zaman kale illerden görmüştür. İnşallah Sakarya İl’ i olarak AK Partiye destek veren 1.’ci İllerden biri olacağız. Çok güzel hizmetler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. 2023’ de en güçlü desteği vermek adına çalışma yapacağız. Sözde altılı masayı yek vücut olup sandıkta göreceğiz. En büyük desteği Sakarya’ dan Cumhurbaşkanımıza inşallah vereceğiz. Danışma Meclisimize yoğun katılımınız için hepinize ve gençliğimizin coşkusuna teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

002