AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen’e, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman ve çok sayı teşkilat üyesi eşlik etti. İlk olarak AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Refik Özen, icra edilen çalışmalar hakkında AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’den bilgi aldı.

8-38

2023, İkinci Yüzyıl İçin Çok Önemli

Teşkilatçılığın fedakarlık gerektiren önemli bir görev olduğunu vurgulayan AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen “AK Parti’nin milletimize hizmet etme kervanı içerisinde olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. 20 senedir ortaya koyduğumuz icraatlar bir kenara, artık yapacak daha çok işimiz var deyip kolları yeniden sıvadık. 2023, Türkiyemizin ikinci yüzyılının inşası noktasında çok önem arz ediyor. AK Partimizin teşkilatları her seçime hazır en aktif teşkilatlardır. Sakarya, AK Parti kurulduğundan bugüne, AK Parti’ye en fazla destek veren şehirlerin başında. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımızın ziyaretinde de bunu net bir şekilde bir kez daha ortaya koydunuz.” dedi.

1-193

Olumsuz Etkileri En Aza İndirme Çabasındayız

Pandeminin getirdiği sosyal ve ekonomik sıkıntılara da değinen Özen, “Vatandaşımız tüm bu sıkıntıların bilincinde olduğumuzun farkında. Bu durumu çözerse yine AK Parti çözer. Recep Tayyip Erdoğan çözer anlayışı içerisinde. Bizler de attığımız adımlarla o şartların olumsuz etkilerini en aza indirme noktasında çalışıyoruz. İnşallah yılbaşından sonra atacağımız adımlarla daha pozitif bir havayı yakalayacağız.” ifadelerini kullandı.

7-40

Var Gücümüzle Çalışacağız

İçeride ve dışarıda oynanan tüm oyunlara karşı aynı kararlılıkla yola devam edeceklerinin altını çizen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Onun için de bütün oynanan oyunlara kulağımız kapalı olacak ve yolumuza da aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışacağız” dedi. AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’ndaki programın ardından Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve beraberindekilerle Serdivan’da faaliyet gösteren işletme sahiplerini ziyaret eden Milletvekili Refik Özen, işletme sahipleri ve çalışanlara hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

6-575-68