MÜJDELER PEŞİ SIRA

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu, Taşlık, Çökekler ve Çerçiler mahallesi sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Bilal Kuriş, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Adem Çalışkan,Besim Kıratlı, Özkan Yetim,mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

ABEL4783

TAŞLIK SOSYAL TESİSLERİNDE ÇALIŞMA BAŞLADI

Taşlık mahalle ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Taşlık, her zamanki gibi misafirperver ve coşkulu. Mahallemizin taleplerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Taşlık Sosyal Tesisleri çalışmamız da başladı, hayırlı olsun.” diye konuştu.

ABEL4778-1

ÇÖKEKLER-KARAKÖY’E MÜJDE VAR

Yüce'den yağış sonrası bir müjde bir çağrı Yüce'den yağış sonrası bir müjde bir çağrı

Çökekler Mahallesi ziyaretinde Başkan Işıksu, “Adapazarı'mızın yönetimini emanet aldığımız ilk günden bugüne mahallemiz için neler yaptık, her şeyi konuştuk. Hamdolsun Çökekler'imize de elimizden gelen katkıyı sunduğumuzu mahalle sakinlerimizin güzel yorumlarından alabiliyoruz. Allah hepsinden razı olsun.Çökekler'imize de müjdemiz olsun. Karaköy mahallemizle birlikte bir sosyal tesise kavuşmuş olacaklar, hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

ABEL4690

IŞIKSU’DAN ÇERÇİLER TEŞEKKÜRÜ

Çerçilermahalle sakinlerine yakın ilgileri için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Geceyi Çerçiler mahallemizde nihayete erdirdik. Çerçiler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’mizi her zaman destekledi, sahip çıktı. Adapazarı Belediyesi olarak bizler de mahallemizin her talebine koşmak için gayret ettik.Fotoğraflardan samimiyet ve muhabbetimiz çok da güzel belli oluyor. Rabbim hepsinden razı olsun, yüzümüzü hep güldürsün.” ifadelerini kullandı.

ABEL4461

ÇAĞLAYAN: “GAYRETLE ÇALIŞMAYA DEVAM”

Mahalle ziyaretleri ile ilgili düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikteTaşlık, Çökekler ve Çerçiler mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Hemşehrilerimizin yakın ilgisi ve teveccühleri bizlerin çalışma şevkini daha da artırdı. Mutlu Başkanımıza ve ekibine gösterdikleri üstün performans ve verdikleri müjdeler için çok teşekkür ediyoruz. Hep birlikte, gayretle çalışmaya devam” diye konuştu.ABEL4658ABEL4372ABEL4361