Işıksu, ziyaretlerde yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde hemşehrilerimizle buluşarak, taleplerini dinliyor, ihtiyaçlarını çözüme kavuşturuyoruz. Bu akşam Acıelmalık, İkizce Müslim ve Çaltıcak mahallelerimizde keyifli bir sohbet ortamında bir araya geldik." dedi.

Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik

Işiksu Mahalle (3)

Millet Evleri, sosyal tesisler, cemiyet alanları, parklar, sahalar ve daha birçok alanda hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi veren Işıksu, altyapı kurumu AGDAŞ’ındoğalgaz çalışmalarına destek olarak mahalle sakinlerinin daha konforlu bir yaşama erişmesine katkı sağlamayı sürdürdüklerini ifade etti. Işıksu, "Her adımda hemşehrilerimizle birlikteyiz, Adapazarı'mızı hep birlikte daha da güzelleştiriyoruz" diye konuştu.

Işiksu Mahalle (4)

Çağlayan da yaptığı konuşmada, mahalle sakinlerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını dinlemenin kendileri için önemli olduğunu vurguladı. Çağlayan, "Mahallelerimizde hayata geçirilen projelerin hemşehrilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri mutlu ediyor. Adapazarı'mızı daha da güzelleştirmek için çalışmalarımız aralıksız devam edecek." dedi. Ziyaretlerde Işıksu ve Çağlayan'a AK Parti Adapazarı Teşkilatı üyeleri, mahalle muhtarları ve belediye yöneticileri de eşlik etti.

Işiksu Mahalle (2)Işiksu Mahalle (1)Işiksu Mahalle (5)