Adapazarı Belediyesi araç filosuna 18 adet yeni sıfır kamyonları dahil etti. Araçların hizmete başladığını duyuran Başkan Mutlu Işıksu, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüze 16 adet, Fen İşleri Müdürlüğümüze 2 adet olmak üzere toplam 18 adet sıfır kamyonları Belediyemiz olarak satın aldık. Hayırlı olsun” dedi.

BAŞKAN IŞIKSU: HAYIRLI OLSUN

Koop-Bakkal Projesi esnafa tanıtıldı Koop-Bakkal Projesi esnafa tanıtıldı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, daha önce meclis toplantısında satın aldıklarını duyurduğu Belediye araç filosuna dahil edilen 18 adet sıfır kamyonun hizmete başladığını açıkladı. Başkan Mutlu Işıksu, “84 mahallemizin tamamında ihtiyaçları tespit ediyor ve elimizden gelenin en güzelini yapmak için yoğun bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüze 16 adet, Fen İşleri Müdürlüğümüze de 2 adet olmak üzere toplam 18 adet sıfır kamyonları Belediyemiz olarak satın aldık. Kontrollerini yaptık ve sahada çalışmaları başlattık. Hayırlı olsun.” dedi.

1-174

PROJELER HAYAT BULUYOR

Adapazarı’na vaat ettikleri projeleri birer birer hayata geçirmekten duydukları memnuniyeti de paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, “Mahallemi Güzelleştiriyorum ve asfalt çalışmalarımız, hayata geçen projelerimiz, sosyal tesislerimiz, millet evlerimiz, parklar ve spor sahalarımız... hülasa her alanda Adapazarı’mızın değerine değer katmaya devam ediyoruz. Mahallelerimizin tümünde sahadayız. Rutin belediyecilik hizmetleri olarak nitelendirilen çalışmalarda da çok yüksek hassasiyetimiz var. Bu hassasiyetimiz hemşehrilerimizin teveccühü olarak bizlere dönüyor, hamdolsun. En güzeli için çalışıyor ve şehrin kalbi Adapazarı’mızı hep birlikte daha da güzelleştirmek için gayret ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

5- Mutlu Işıksu4-853-1192-132