31. Meslek Komitesi Başkanı İmdat Delican, Komiteden SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak, Meclis Üyeleri; Necmettin Kırık ve Cemil Kaya ile Komite Üyeleri Ahmet Şehit ve Şenol Silinmez’den oluşan Komite Heyeti, sektörlerinin faaliyetlerinde her iki kurumun da önemine değinerek yeni dönemde iş birliği içerisinde sorunlara ve çözümlere odaklı çalışmalara devam edeceğini belirttiler.

52c7875e-1d01-42dd-9995-e87b1b1d46d7
31. Meslek Komitesinden SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak, Teknokent ziyareti ardından yaptığı açıklamada; “Teknokent Genel Müdürümüze yeni görevinde hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Odamızdan ve komitemizden birçok üyemiz Teknokent bünyesindeki alanlarda faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda SATSO, Teknokent’in iştirakçileri arasında yer alıyor, Akgün Başkanımız Teknokent’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını yapıyor. Bu nedenle Teknokent bizim için önemli bir paydaş. Odamızın birçok üyesi buradan doğup yoluna devam ediyor. Önceki dönemde Teknokent ile ilgili üyelerimizin birçok sıkıntısını dile getirip Teknokent yönetiminden olumlu cevaplar ve çalışmalar görmüştük. Yeni dönemde de bu birliktelik ve iş birliği ortamının devam etmesi için çalışacağız.” dedi.

6716bd30-105f-47fa-acec-b88d3057bea6
Komite Başkanı İmdat Delican ise Adapazarı Kaymakamı Oktay Kaya ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Komite Başkanımızın öncülüğünde komite olarak Adapazarı Kaymakam’ımız Dr. Oktay Kaya’yı ziyaret ettik. Kendisiyle önceki dönemde de iletişimimiz sürekli devam ediyordu. Adapazarı Tüketici Hakem Heyeti’nde Odamızı temsilen komitemizden arkadaşlarımız görev alıyorlar. THH çalışmaları ile ilgili sorunlarımızı, çözüm önerilerimizi ve merkez olmalarına yönelik görüş alışverişinde bulunduk. Amacımız, hem tüketici konumdaki vatandaşlarımızın mağdur olmamasını sağlarken, üyelerimizin de faaliyetlerine bir zarar gelmemesidir. Misafirperverliği için Kaymakam’ımıza teşekkür ediyoruz.”

Adapazarı Kaymakamı Dr. Oktay Kaya ile Sakarya Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu da söz konusu ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile kurumsal iş birliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundular.