Söz konusu ziyarete, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Behlül Bayrak, SATSO Meclis Üyesi ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Mahmut Karaca, 20. Meslek Komite Üyesi ve Adapazarı Meclis Üyesi Besim Kıratlı, 13. Meslek Komitesi Başkanı ve Adapazarı Meclis Üyesi Özkan Yetim, 21. Meslek Komite Üyesi ve Adapazarı Meclis Üyesi İbrahim Akçam iştirak ettiler.

adp_bld_satso_ziyaret2
SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Seçkin’in de olduğu ziyaret programlarında konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, SATSO Yönetimi ve Meclis Divanına hayırlı olsun dileklerini ileterek iş dünyasının bir şehrin geleceğinin inşası anlamında üstlendiği sorumluluk ve rolün önemine değinerek SATSO’nun şehrin merkezinde ve her alanında yapılan çalışmalardaki katkısı, etkisi ve görüşünün önemli olduğunu dile getirdi. Daha gençleşen ve yaşayan dinamik kurum yapısını her geçen gün artıran Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliğine devam etmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti. 

adp_bld_satso_ziyaret3
Söz konusu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Akgün Altuğ da şehrin gelişiminde kurumsal işbirliği ve karşılıklı istişare kültürünün yaygınlaşmasının iş dünyası ve şehir adına kazanımlarının çok değerli olduğuna değinerek Adapazarı Belediyesi’nin ilçede yaptığı verimli çalışmalarda başarı dilediler.