Orhan Gazi Kültür Merkezinde yapılan AK Parti Sakarya 76. Genişletilmiş İl Danışma Meclisine; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Koordinatörü Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,  AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları ve partililer katıldı. 

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, teşkilatın birlik beraberliğine vurgu yaptı, AK Kadrolar olarak aynı istek ve arzuyla çalışacakları mesajını verdi. Geleceğin Güçlü Türkiye’sinin AK Parti vizyonuyla inşa edilebileceğini ifade eden Yüce, Sakarya’da 3 yılda hayata geçirilen 3 milyar TL’lik yatırım hakkında bilgi verdi.

ak_parti_il_danisma_meclisi4

 “Derdimiz millet, gayretimiz hizmettir”
Başkan Ekrem Yüce 20 yıldır dertlerinin millet, gayretlerinin ise hizmet olduğunu vurgulayarak, “Sakarya’mız ve Sakaryalılara hizmet etmek adına 20 yıldır yürüdüğümüz bu yolda bizim derdimiz millet, gayretimiz hizmettir. Bizim kültürümüzde istişarenin çok önemli bir yeri vardır. Peygamber Efendimizin de sünnetidir. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için verdiği mücadelenin bir parçası olmak, dünyadaki tüm Müslümanların sesi olan bir liderin yanında olmak, bu davanın neferi olmak beni çok mutlu ediyor. Bizler; Cumhurbaşkanımızın yanında çıktığımız bu yolda sonuna kadar gidecek, Hak için, doğru için mücadele etmeye son nefesimize kadar devam edeceğiz” dedi.

ak_parti_il_danisma_meclisi3

“Sakarya’yı hak ettiği konuma taşıyacağız”
Sakarya’yı hak ettiği konuma ulaştırmak için 3 yıldır gündüz-gece çalıştıklarını ifade eden Yüce, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef üzere 20 yıldır inandığımız yolda durmadan, yılgınlık göstermeden el ele, birlik beraberlik içinde yürüyoruz.Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak gerek sosyal alanlarda, gerek sağlık alanında, gerek sanayide, gerek konut ve yapılaşmada hemşerilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli gayreti her geçen gün gösteriyoruz. Hepimizin daimi hedefi olan Sakarya’mızı hak ettiği konuma AK Parti vizyonuyla ulaştıracağız. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak 3 yılda 3 milyarlık yatırım yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Sizlere kısaca Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarından bahsetmek istiyorum” diye konuştu.

ak_parti_il_danisma_meclisi2

“Yeni zaferler bizim, Türkiye’mizin olacak”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "2000'lerin öncesindeki Türkiye'yi biliyoruz. Bu ülkede son 20 yılda, tarihin en önemli adımları atıldı. İnşallah aynı istikrar ve istek ile önümüzdeki yılların mimarı da AK Teşkilatlar olacaktır. Bizlere güvenen, geleceği AK Parti'nin yönetim anlayışıyla inşa etmek isteyen milyonlarca insanımız var. Onların teveccühüne layık olabilmek için her gün, daha fazla çalışacağız" ifadelerini kullandı. AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ise, "Asrın lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde geleceğin Türkiye'sini inşa ediyoruz. Bu noktada Sakarya Teşkilatımız da kadınıyla, erkeğiyle, genciyle gayretle çalışıyor. İnşallah yeni zaferler bizlerin, Türkiye'mizin olacak" dedi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ise parti yönetimlerine seslenirken, "Cumhurbaşkanımız önderliğinde girdiğimiz tüm seçimlerde ve verdiğimiz her mücadelede yanımızda olan hemşerilerimize ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Sakarya'ya her zaman daha iyi bir hizmet verebilmenin gayreti ve çalışması içindeyiz. Karşılarına çıkan herkesi itip kakarak yol almaya çalışanlara eyvallah etmeyiz" diye konuştu.