ADİL VE MÜREFFEH BİR TÜRKİYE

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Kuruluşumuzun 5. yıldönümünde Yöneticilerimizle birlikte Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına çelengimizi sunduk. 6. yıldönümümüzü İYİ Parti iktidarında adil ve müreffeh bir Türkiye’de kutlayacağız inşallah. Başarılarla dolu nice senelerimiz olsun” dedi. Kılıçaslan devamında şu ifadelere yer verdi, “25 Ekim 2017’de, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından ülkenin içinde bulunduğu zor şartlarda, demokrasinin ve umut veren muhalefetin unutulduğu, tek ses rejiminin hakim olduğu bir ortamda kurulan partimizin kuruluşunun 5. yıl dönümünü Bartın’da kaybettiğimiz 41 şehidimizin acısıyla birlikte yaşıyoruz.

Ff5_IkoXoAAMtR-

TÜM TOPLUMUN VİCDANI

Siyaset sahnesine girdiğinden bu yana tüm toplumun vicdanı haline gelen İYİ Parti,  başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, yöneticilerimiz ve partimize gönül verenlerin üstün çabalarıyla büyük başarılara imza attı ve Türkiye’nin umudu haline geldi. İYİ Parti,  kurulduğu günden bu yana gündemi takip eden değil gündem oluşturan, dar bir alana sıkıştırılan siyasetin önünü açan, liderimiz Sayın Meral Akşener’in ortaya koyduğu fedakar ve yapıcı siyasetin vatandaşlarımıza umut aşıladığı bir parti olmayı başardı. Özellikle 2019 Yerel Seçimleri’nde büyük başarılara imza atarak metropollerin kazanılmasında çok önemli ve kritik rol oynadı."

Ff5_IkiWAAAQVDa

HUZURLU VE ZENGİN TÜRKİYE

"Mutlu, huzurlu ve zengin Türkiye" Kılıçaslan: "Bundan sonra da hedefimiz güçlü, dürüst ve deneyimli kadrolarımız ile özlemini çektiğimiz adil, şeffaf ve liyakatin öncelendiği mutlu, huzurlu ve zengin bir Türkiye için iktidar olmaktır. Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 5. yılını en içten dileklerimle kutlar, Sayın Genel Başkanımız ile aynı yolda yürüyen, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, partimize teveccüh gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Yüce Allah bizlere nice mutlu ve başarılı yıldönümleri kutlamayı nasip etsin” ifadelerine yer verdi.

Ff5_IkdXoAAp6zt