6-9 Eylül tarihlerinde Sapanca Kırkpınar’da gerçekleştirilecek uluslararası PSB Anatolia Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarının koordinasyon toplantısı AKOM’da yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin başkanlığında düzenlenen buluşmada Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Orman Bölge Müdürü Önder Terzi, Tarım İl Müdürü Ali Ulvi Özerdem, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, Kooperatif ve Birlik başkanları, Büyükşehir bürokratları, paydaş kurum ve sektör temsilcileri yer aldı.

7-220

"Şehrimizin potansiyelinin farkındayız"
PSB Anatolia Fuarı Koordinasyon Toplantısı'nda süs bitkileri sektörünün potansiyelini dünyaya tanıtmaya kararlı olduklarının altını çizen Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin bu alandaki potansiyelinin, üretim gücünün farkındayız. Büyükşehir Belediyesi olarak, PSB Anatolia Fuarı'na ev sahipliği etmekten mutluluk duyuyoruz.Fuarın başarılı geçmesi ve katılımcıların beklentilerini karşılaması için gereken her türlü desteği sağlayacağız” İfadelerini kullandı.

3-575

“Sakarya’nın süs bitkisi alanındaki potansiyelini ortaya çıkaracağız”
PSB Anatolia Fuarı'nın sektörümüzün gelişimi ve ülke ekonomisine katkı sağlaması adına önemli bir platform olduğunu belirten Başkan Yüce, “Katılımcılarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulunduruyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak 
güncellenen bir program ve etkili bir organizasyon sağlayacağız. Sektör profesyonellerini, alım heyetlerini ve ziyaretçileri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Birlikte çalışarak, PSB Anatolia Fuarı'nın başarılı ve verimli bir etkinlik olmasını sağlayacağız. Sektörümüzün gelişimi ve Sakarya'nın peyzaj alanındaki potansiyelinin daha da ortaya çıkması için birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

9-110

"En büyük gücümüz birlik beraberliğimiz"
İşbirliği ve istişare ile çok daha güzel işlerin ortaya çıktığını vurgulayan Başkan Ekrem Yüce, tüm paydaşlarla teşekkürlerini paylaştı. Yüce, “Her zaman ifade ettiğim gibi bizim en büyük gücümüz birlik beraberliğimiz, ortak hareket etme kabiliyetimiz ve şehrimiz menfaatleri için bir arada olmamızdır. Bu vesileyle tüm paydaşlarımıza, belediye başkanlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Sakarya’nın dünyaya açılan penceresi konumunda olan PSB Anatolia Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı’nın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.