54 KİŞİYE ROZET

Törende 54 kişiye rozetleri takılırken, oldukça coşkulu geçen törende, partiye katılan üyeler, hep birlikte, el ele vererek, Serdivan İlçe Yönetiminin çalışmalarının bundan sonraki süreçte çok daha güçlü, dinamik ve çözüm odaklı olacağını, genel merkezin de izlediği politikayla Türkiye’nin gelişimine büyük katkıda bulunacaklarını söyledi.

"SERDİVAN'I KARIŞ KARIŞ GEZECEĞİZ"

Törende konuşan Zafer Partisi Serdivan İlçe Başkanı Taner Gürler, göreve geldikleri andan itibaren, Serdivan'ı gezmeye başladıklarını, ilçeyi karış karış gezmeye devam edeceklerini ve vatandaşlarla buluşup, onların sorunlarını çözmek için tüm ekibiyle seferber olacaklarını belirtti

rozet4 rozet3 rozet1

Başkan Gürler konuşmasına şöyle devam etti:

"KATILIMLAR ARTARAK DEVAM EDECEK"

"Serdivan ve ülkemiz için çıktığımız bu yolda bugün, vatandaşlarımızdan aldığımız yoğun ilgi ve tebrikler sadece bizi onurlandırmakla kalmayıp, ben ve ekibimi onore etti, bunu görmek, bizim için en büyük ödül. Serdivan'ın her mahallesinden partimize katılım talepleri var, bugün 54 değerli yöneticimize ve üyelerimize rozetlerini takdim ettik. Biz bu yolda başlangıcı bu şekilde yaptık ve öngörüyoruz ki; ülkemiz için seferber olan partimiz sayesinde ileride partimize toplu üye katılımları artarak devam edecek"

rozet9  rozet5

"ÜLKEYİ GENÇLER YÖNETECEK, ONLARA GÜVENİYORUZ"

Zafer Partisi Serdivan ilçe başkanı Taner Gürler konuşmasını genel başkan Ümit Özdağ'ın "Önce vatan, Türk halkı ve Serdivan, sonra Zafer Partisi" sözleri ile devam ettirdi. Gürler ayrıca "Zafer Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı yönetimi her yerde olmaya devam edecektir. Gençlik bizim her şeyimiz, bu yüzden yönetim kadromuzda en çok genç ve dinamik üyelerimize yer verdik, çünkü bu ülkeyi gençler yönetecek ve biz gençliğe inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.