Ankara'da iki yıl önce 4 çocuğunu kayınvalidesine bırakıp giden ve Sakarya'da olduğu öğrenilen kadın Müge Anlı'da kayınvalidesiyle yüzleşti.

MÜGE ANLI'YA ÇIKTI!
Ankara’da yaşayan Sabriye Tozkal isimli kadın, gelinin bırakıp gittiği 4 çocuğa bakıyor. Oğlu İsmail Tozkal’ı 3 sene önce terk eden Selcan Balta’nın dört çocuğunu, kayınvalidesine bırakarak gittiği iddia edildi.

Torunlarıyla tek başına kalan Tozkal, okula gitmek isteyen torununun kimliğini alabilmek için gelinine ulaşmaya çalışıyor. Torunlarından birini maddi durum nedeniyle evlatlık verdiğini dile getiren Tozkal, son çareyi Müge Anlı’ya çıkmakta buldu.

Sözleşmelilere kadro Resmileşti Sözleşmelilere kadro Resmileşti

"ÇOCUKLARIMI BIRAKMADIM"
Müge Anlı çocukları bırakıp gittiği iddia edilen anneye Sakarya’nın Erenler ilçesinde ulaştı. Canlı yayında kayınvalidesi ile yüzleşen anne, üzerine çok gelindiğini ve arkasında kimsenin olmadığını söyleyerek evi terk ettiğini söyledi.

Yeniden evlendiğini ve hamile olduğunu söyleyen anne, çocuklarını bırakmadığını, ailenin çocukları gelip kendilerinin aldığını ve kendisinden habersiz evlatlık verdiklerini belirtti.