Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Temmuz ayı ortalarında 34’üncüsü düzenlenecek olan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının yeni sezonda da yine Gazi Metal isim sponsoru oldu.

Turnuvaya bir kez daha sponsor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Gazi Metal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gazioğlu, turnuva yetkililerini konuk etti.

Büyükşehirli sporcu Budapeşte'de Büyükşehirli sporcu Budapeşte'de

Turnuva Tertip Komitesi ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Başkan Yardımcısı Mustafa Püskül ile Organizasyon reklam sorumlusu Cengiz Olgaç’ın gerçekleştirdiği ziyarette firmanın Mali İşler Sorumlusu Gani Erdoğan da yer aldı.

Başkan Yaşar Zımba’nın genç sporcuların eğitimine ve amatör spora yönelik katkılarından dolayı plaket takdim ettiği Mustafa Gazioğlu, ”Rahmetli oğlum Mehmet’in başlattığı Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nın ana sponsorluğunu devam ettirerek bir nevi onun vasiyetini devam ettirmiş oluyoruz . Turnuva ayrıca çok güzel sosyal bir amaca hizmet ediyor. Bu yönü bizim için önemli. Organizasyonun bu yıl da dostça geçmesini bekliyoruz. Ayrıca şimdiden tüm takımlara başarı diliyorum” dedi. 
 

Editör: Tuğrul Gümüşel