Sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde yardıma muhtaç insanlara ulaşabilmek adına yola çıkan Cüneyt Uzun ve Ömer Kaçan isimli iki genç, sosyal medyadan kurdukları ‘Limit Yok İyilik Kazanacak’ isimli yardımlaşma derneği ile birçok insanın hayatına dokundu. Yaklaşık 2 buçuk yıl önce kurulan dernek, yardıma muhtaç insanlarla bağış yapan vatandaşların arasında köprü görevi görüyor. Takipçilerinden gelen bağışlar ile binlerce yardıma muhtaç kişinin hayatına dokunan Cüneyt Uzun ve Ömer Kaçan, insanların mutluluklarına ortak olabilmenin gurunu yaşıyor.

limit_yok_dernegi2
Derneğin kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce aileye gıda, kira ve fatura ödeme yardımı yaptıklarını aktaran Limit Yok İyilik Kazanacak derneğinin kurucu başkanı Cüneyt Uzun, 3 tane evi sıfırdan yaptıklarını, 20 tane evi restore ettiklerini, 500’den fazla çocuğa giyim ile oyuncak yardımı yaptıklarını söyledi. Yardıma muhtaç insanlarla yardım etmek isteyenler arasında köprü olduklarını söyleyen Uzun, derneği takip eden insanlar sayesinde yardımlarını gerçekleştirdiklerini dile getirdi. 
Gerçekleştirdikleri yardımlardan kar amacı gütmediklerini söyleyen  derneğin kurucu başkanlarından Ömer Kaçan ise projelerine duygusal yaklaştıklarını, insanların dertlerine çözüm bulmaya çalıştıklarını ve sevinçlerine ortak olmayı amaçladıklarını ifade etti.

limit_yok_dernegi3

“Bizler bir köprüyüz aslında”
2 buçuk yılda binlerce insanın hayatlarına dokunduklarını aktaran Cüneyt Uzun, “Limit Yok İyilik Kazanacak ekibi olarak yaklaşık 2 buçuk senedir Sakarya bölgesinde aktif olarak faaliyetlerimiz sürüyor. Bu zaman zarfında yüz binlerce aileye; gıda, kira ve fatura desteğinde bulunduk. 3 tane sıfırdan evsiz ailemize ev yaptık, 20 tane tadilat gerektiren evin tadilatını gerçekleştirdik. 500’den fazla çocuğa giyim ve oyuncak yardımında bulunduk. 10 tane hasta, yaşlı ve çocuk ameliyatını derneğimiz ve destekçilerimiz sayesinde yaptırdık. Sosyal medyada çok güzel bir kitleye sahibiz ‘iyilik’ akımı olarak. 250 bine yakın takipçimiz var, bizi Türkiye’nin her yerinden hatta yurt dışından bile çok güzel duyarlı insanlar takip ediyor. Bizler bir köprüyüz aslında, her şey onların gönderdiği destekler sayesinde gerçekleşiyor. Onlara da buradan teşekkür ediyorum” dedi.

limit_yok_dernegi5 copy

limit_yok_dernegi6

limit_yok_dernegi4