Adım Adım Adapazarı
AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, saha çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönem adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, milletvekili adayları Ertuğrul Kocacık ve Kürşat Kılıç, esnaf, STK ve mahalle buluşmaları gerçekleştirdi.AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda buluşan adayların seçim programları kapsamında, Atatürk Bulvarı, Saraçlar Sokak, Eskireji Sokak, Karaağaç Bulvarı, Fabrika Caddesi, Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Güzergahı ve 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde esnafla bir araya gelindi; Haykoop,  Cezaevi-Serdivan Hattı ve 15 Temmuz Camili Mahallesi Minibüs Durakları, Adapazarı Süt Üreticileri Birliği, Muhtarlar Federasyonu, APEK, SEAH, SBB Sosyal Gelişim Merkezi, Meserret Bahçe Sosyal Tesisleri, Ziraat Odası ve Türk Metal İş Sendikası ziyaret edildi; Bağlar ve Süleymanbey mahallelerinde vatandaşlarla buluşuldu. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu,AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ederken,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık’la birlikte seçim programlarına katıldı.
ak_parti_aday11

Atabek: “Dönüşüm Hareketi Devam Edecek”
AK Adayların tam saha çalışmalarını gayretle devam ettirdiğini vurgulayan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Şehrimizi sokak sokak dolaşıyor, STK’larımızı ziyaret ediyor, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Kadrolarla 14 Mayıs’tan sonra da her alanda inşaallah dönüşüm hareketi devam edecek. Yeni ve çok daha güçlü bir zafer için doğru adımlarla yola devam.” diye konuştu. Adapazarı Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve açılışa hazırlanan Meserret Bahçe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde de bulunan Atabek, “Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu’yu ve ekibini tebrik ediyorum. İnşaat çalışması sırasında hiçbir ağaca dokunmadan, doğayı koruyarak yapılan Meserret Bahçe Sosyal Tesisleri, kıymetli hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.
ak_parti_aday33

Kocacık: “Eser Siyasetiyle Türkiye Yüzyılına” 
Adapazarı programlarının oldukça bereketli geçtiğini vurgulayan Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, “Kıymetli Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve dava arkadaşlarımızla Adapazarı’mızı adım adım dolaşıyoruz. Bugüne kadar milletiyle bütünleşerek gönüllerine girmiş olan AK Parti’miz bundan sonra da inşaallah 14 Mayıs’ta zafere ulaşarak eser ve hizmet siyasetine devam edecek. Hep birlikte doğru adımlarla, eser siyasetimizle Türkiye Yüzyılına gayretle ve aşkla yola devam” şeklinde konuştu. 
ak_parti_aday44

Kılıç: “Adapazarı Bir Başka Güzel” 
Seçim çalışmalarında Adapazarılıların Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgisine yakinen şahit olduğunu kaydeden Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, “Gece gündüz sahadayız. Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti’mizi anlatıyor, hemşehrilerimizle muhabbetimizi ve samimiyetimizi paylaşıyoruz. Görüyoruz ki Adapazarı’mız bir başka güzel. İnşaallah 14 Mayıs’ta hep birlikte bayram edeceğiz” dedi.
ak_parti_aday55

Işıksu: “14 Mayıs Zafer Günü”
Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Milletvekilimiz ve yeni dönem adayımız Çiğdem Erdoğan Atabek, değerli adaylarımız Ertuğrul Kocacık ve Kürşat Kılıç ile birlikte şehrin kalbi Adapazarı'mızı karış karış dolaştık.Esnafımızla, hemşehrilerimizle buluştuk, STK ve kurum ziyaretleri gerçekleştirdik, mahallelerimizde muhabbetimizi paylaştık.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha nice eserleri milletimizle buluşturmak için doğrusu AK Parti diyor ve doğru adımlarla yola devam ediyoruz. 14 Mayıs inşaallah bir kez daha zafer günümüz olacak” ifadelerini kullandı. 
ak_parti_aday66

Milletvekili Atabek kaydını yaptı Milletvekili Atabek kaydını yaptı

ak_parti_aday77

ak_parti_aday88