GÜÇLÜ MİLLET, GÜÇLÜ TÜRKİYE

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, seçim çalışmalarında dur durak bilmeden çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Sahada büyük ilgi gören ve vatandaşlardan büyük destek alan Akif Adnan Dizer, Sakarya’nın 14 Mayıs seçimlerine hazır olduğunu ve milletin ferasetinin istikrardan yana olduğunu söyledi. Dizer, “14 Mayıs milletimizin iradesinin hür bir şekilde tecelli edeceği, Türkiye Yüzyılı’nın temel taşı niteliğinde bir gün olacak. 21 yıldır millet için siyaset yapan, milletin ali menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan bir liderimiz ve kadrolarımız var. AK Parti’miz eser siyaseti anlayışını Türkiye’de hakim kılmak için adeta sessiz devrimlere imza attı. Temel hak ve özgürlükler başta olmak üzere, sporda, kültürde, eğitimde, teknolojide ve her alanda vizyoner siyasetini ortaya koydu.Bizler de bu kervanı hakkıyla devam ettirmek, güçlü lider, güçlü millet, güçlü Türkiye parolasıyla mücadele etmek amacıyla liderimizin takdirleriyle Sakarya Milletvekili adayı olarak milletimizin teveccühüne talip olduk” dedi.

AKİF ADNAN DİZER (8)

Dizer sözlerine şöyle devam etti: “Bu seçimde liderimiz gençlere olan güvenini bir kez daha apaçık göstermiş ve gençleri siyasetin öznesi haline getirmek için neredeyse tüm illerimizde genç milletvekili adayları göstermiştir. Biz genciz, bu ülkeye, bu bayrağa ve bu millete inanıyoruz. 21 yılda yapılanlar göstermiştir ki çok daha iyilerini yapabilecek bir kapasiteye ve kadrolara sahibiz. Gençlerimizi her türlü kirli senaryolarına alet etmek isteyenlere karşı biz yerli ve milli bir anlayışla iddiamızı sürdüreceğiz. Teknofest’i henüz yeni tamamladık, orada da bu iddiamızın yansımalarını gördük. 1 milyona yakın genç yarışmacı bu festivalde yer aldı. Kendi potansiyelini keşfeden, geleceğe vizyoner bakabilen ve en önemlisi bu ülke için üreten herkes bizim için çok değerlidir. Gençler olarak Türkiye Yüzyılının yükünün omuzlarımızda olduğunu biliyoruz, bu yük gurur dolu bir yüktür bizim için. Şan ve şeref dolu tarihimizle dünyadaki pozisyonumuzu her geçen gün dana iyi bir noktaya taşıyacağımızı vurgulamak isterim.”

AKİF ADNAN DİZER (7)

İŞARET FİŞEĞİ OLACAK

Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı Ertuğrul Kocacık kaydını yaptırdı

Dizer son olarak ise şunları kaydetti: “Biz Sakarya olarak bu sevdaya, bu inanca daima omuz vermeye hazırız. Seçim çalışmalarımızda köy köy, sokak sokak gezdik, gittiğimiz her yerde genç kardeşlerimizin gözündeki inancı gördük. Biz aynı yöne bakıyor, aynı inancı taşıyoruz. 14 Mayıs gençlerin Türkiye’si için bir işaret fişeği olacak. Liderimizle ve AK kadrolarımızla tevazuyu elden bırakmadan, herkesin kazanacağı bir güne hazırız.”

AKİF ADNAN DİZER (6)AKİF ADNAN DİZER (5)AKİF ADNAN DİZER (4)AKİF ADNAN DİZER (3)AKİF ADNAN DİZER (2)AKİF ADNAN DİZER (1)