KARASU’DA PEDALLAR DAHA  YEŞİL BİR ÇEVRE İÇİN ÇEVRİLDİ KARASU’DA PEDALLAR DAHA YEŞİL BİR ÇEVRE İÇİN ÇEVRİLDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde gerçekleştirilen V Kanal çalışmaları devam ediyor. Kırsal mahallelerde yolların daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, yağışlarla birlikte taşınan malzemelerin tahliyesini kolaylaştıran ve yol güvenliğini artıran V kanal imalatları yapıldığı bölgelerde vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

o_ilcede_V_kanal_imalatlari_tamamlandi (1)
12 BİN 500 METRE
Büyükşehir Belediyesi ekipleri son olarak Söğütlü’nün Mağara, Karateke, Hasanfakı, Sıraköy, Levent, Kantar, Fındıklı, Tokmaklıdere, İmamlar ve Beşdeğirmen Mahallelerinde ve Erenler Tuapsalar Mahallesinde 12 bin 500 metreye ulaşan imalatlarını tamamladı. Ekipler çalışmalarını Ferizli’de sürdürüyor.

o_ilcede_V_kanal_imalatlari_tamamlandi (3)
11 MAHALLEDE İŞLEM TAMAM
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, V kanal imalatlarının belirlenen program dahilinde devam edeceği ifade edilerek, “Söğütlü ve Erenler’de 11 mahallemizde işlemlerimizi tamamladık. Ekiplerimiz işlemlerini Ferizli’de sürdürüyor. Yolların güvenliği, asfalt ya da beton yollarımızın daha uzun ömürlü olması için V kanal çalışmalarını önemsiyor, çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. İşlemlerimiz program dahilindedevam edecek” denildi.

o_ilcede_V_kanal_imalatlari_tamamlandi (2)