"UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ"
İlk ziyaretini Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e yapan Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramazan Ünal, Erenler ilçesinde de çok sayıda Yozgatlı’nın yaşadığını belirterek, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

yozgatlılar ziyaret  (1)
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Rahme Şengül ise; “Erenler Belediyesi olarak her zaman Sivil Toplum Kuruluşları,meslek odaları ve dernekler ile uyum içerisinde birlikte projeler üreterek çalışıyoruz" dedi.

yozgatlılar ziyaret  (2)
"SAKARYA HEPİMİZİN"
Yozgatlılar daha sonra AK Parti İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. İl Başkanı Yunus Tever tarafından ağırlanan Dernek Başkanı Ramazan Ünal ve beraberindeki heyet, Sakarya’da yaşayan Yozgatlılar ve dernek faaliyetleri hakkında Başkan Tever’e bilgi verdi. Dernek Başkanı Ünal, Sakarya’da 3 binin üzerinde Yozgatlı aile bulunduğunu belirterek; “Hemşerilerimizin en yoğun yaşadığı yerler ise Serdivan Yazlık mahallesi, Adapazarı, Hendek ve Sapanca” dedi. AK Parti İl Başkanı Tever de, Sakarya’nın Türkiye’nin dört bir köşesinden göç alan, 72 milletin bir arada kardeşçe yaşadığı bir şehir olduğunu belirterek; “Yozgatlılarda bu kültür mozaiğinin bir parçası. Sakarya hepimizin” şeklinde konuştu.

"Emekliler verilen 8 bin TL'yi unutmadı!" "Emekliler verilen 8 bin TL'yi unutmadı!"