SORUNLAR VE ÇÖZÜMÜ
AK Parti Sakarya İl başkanı Yunus Tever, Engelsiz Sakarya Platformu Başkanı Selim Özen, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanvekili İbrahim İşçi ve yönetimleriyle bir araya geldi. Başkanlar tarafından Tever'e gerçekleştirilen ziyarette engelli bireylerin sosyal ve gündelik yaşamında karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulunuldu. Başkan Tever, sorunların çözümü için çalışmalar gerçekleştirileceği belirterek, AK parti hükümetinin her zaman “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla tüm vatandaşların yanında olduğunu ifade etti.

ENGEL (3)-2
"İSTİŞARELERDE BULUNDUK"
Ziyaret ile ilgili konuşan Tever, "Engelsiz Sakarya Platformu Başkanı Selim Özen, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkanvekili İbrahim İşçi ve kıymetli yönetimleriyle bir araya geldik. Engelli bireylerimizin sosyal ve gündelik yaşamında karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulunduk. AK Parti iktidarları olarak engelli kardeşlerimizin hayatın her alanında yer almalarının önündeki engelleri tümüyle bizler kaldırdık ve tüm bu çalışmalarımızı aynı gayeyle gerçekleştirmeye devam ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

Başkan Özen’den Berat Kandili mesajı Başkan Özen’den Berat Kandili mesajı

ENGEL (2)-1
BÜYÜK BİR DÖNÜŞÜM
Tever, "Ülkemizin son 21 yılında ekonomide, siyasette, altyapı yatırımlarında başardığı sessiz devrim, beraberinde engelli vatandaşlarımızın sorunları konusunda da büyük bir dönüşümü getirmiştir. Eğitimden bakım hizmetlerine, istihdamdan erişilebilirliğe, engellilerimiz için pek çok yenilik yaptık. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışı içerisinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sosyal politikalar yönündeki güçlü çalışmalarımızı her platformda sürdürmeye devam edeceğiz inşallah. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Biz, birlikte güçlüyüz!" dedi. 

ENGEL (1)-2

ENGEL (4)-1