Sigara markaları bir kez daha zam dönemine girdi. Birçok markayı bünyesinde barından sigara grupları yeni fiyat listelerini tek tek açıklamaya başladı. JTI, BAT, PM grubu sigaralara 5 TL zam yapıldığını açıklanmasının ardından Imperial Tobacco grubuna da zam geldi.
Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar'ın sosyal medyadan yayınladığı listeye göre, Tobacco grubunun en pahalı sigarası 57 TL'ye yükselirken, en ucuz sigarası 45 TL oldu. 

Asgari ücrette ilk toplantı tarihi belli oldu Asgari ücrette ilk toplantı tarihi belli oldu


Bugünden itibaren geçerli olacak fiyatlar şu şekilde:
Dvdff Slms: 57,00 TL
Dvdff: 57,00 TL
Dvdff C L B: 53,00 TL
Bnc: 55.00 TL
Pl Bl: 50.00 TL
Wst: 45.00 TL
Imprl Clssc Rd: 54.00 TL

SİGARA İÇMEK SAĞLIĞA ZARARLIDIR! 
Sigara içmek ölümcül hastalıklara davetiye hazırlamaktır. Zararları ise saymakla bitmiyor. Sigara kalp ve damarlara zarar verir. Tansiyon, kalp krizi ve damar tıkanıklığı gibi hastalıkları beraberinde getirir. İleri yaşlarda bunama ve beyin felci gibi hayati risk taşıyan hastalıklara sebep olur. Sigaradan alınan her nefeste insan vücudundaki 50 bin hücre ölür. Körlük, katarakt gibi göz hastalıklarına da sebebiyet verir. Sigara içen kişinin yaşı genç olsa bile cilt kararması olur ve birey olduğundan yaşlı gözükür. Diş kararması, kirlenmesi ve çürükler sigaranın tahribatları arasındadır. Sigara kanser riskini arttırır. Kişinin tat ve koku alma duyusu azalır. Ses tellerine zarar verir./ Türkiye Gazetesi