Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Şehit İlhan Aras Caddesinde, Nilüfer ve 1139 Nolu sokaklarda gerçekleşen alt ve üst yapı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Alt yapı çalışmalarında son aşamaya gelindiğini ifade eden Başkan Fevzi Kılıç, cadde ve sokakların yeni yüzüyle vatandaşların beğenisini kazanacağını ifade etti.

sehit_ilhan_aras_caddesi4

Son aşamaya gelindi

Başkan Fevzi Kılıç, “Şehit İlhan Aras Caddesinde alt yapı çalışmalarında son aşamaya gelindi. Alt ve üst yapının yanı sıra çevre düzenlemeleri ile cadde baştan sona yenilenmiş olacak. Tek gidiş geliş olan Nilüfer ve 1139 sokaklarda da yol genişletme ve alt yapı çalışmalarında sona gelindi. Duble yol haline gelen Nilüfer ve 1139 nolu sokaklar hizmete girdiğinde bölgenin trafik akışı rahatlayacak” dedi.

sehit_ilhan_aras_caddesi2

Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür

Başkan Kılıç, “İlçemize hizmetlerinden dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ve bölgede devam eden çalışmalarda gösterdikleri sabır ve nezaketten dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum. Erenler’imiz için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.

sehit_ilhan_aras_caddesi3