SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Akyazı Dokurcun eski Belde Belediyesi Başkanı  Ruhi Yılmaz’ın babaNecmi Yılmaz hayatını kaybetti. 88 yaşında yaşamını yitiren Yılmaz’ın cenazesi öğle namazına müteakip Dokurcun Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Dokurcun Çaylar Eski Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

GEXARlRXwAA4hVm
ACI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADILAR
Eski ilçe belde belediyesi başkanı Ruhi Yılmaz’ı acılı gününde başta ailesi ve sevenleri olmak üzere dava arkadaşları da yalnız bırakmadı. Baba Yımaz’ın cenazesine AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun yanı sıra çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Bazı bakanlık ve kurumlarda atama ve görevden almalar Bazı bakanlık ve kurumlarda atama ve görevden almalar

GEXARMUWEAAlsju
ALEMDAR’DAN TAZİYE MESAJI
Cenazeye katılan Yusuf Alemdar, sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı taziye mesajında şu ifadeleri kullandı; “Babası vefat eden Akyazı Dokurcun Eski Belde Belediye Başkanımız Ruhi Yılmaz’a taziyelerimizi ilettik. Merhum Necmi Yılmaz’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.  Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun inşallah.”

GEXAQ9qXwAA7TUE
"MEKANI CENNET OLSUN"
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan'da taziye mesajı yayımlayarak, "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar ile birlikte Dokurcun Eski Belde Belediye Başkanımız Ruhi Yılmaz’ın vefat eden Babası Necmi Yılmaz’ın cenazesine katıldık. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

GEXAQnYWkAE27F2