Çark Caddesi boks ringine döndü! Çark Caddesi boks ringine döndü!

Olay, bugün sabah saat 10.00 sıralarında Samsun'un İlkadım ilçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir otelde meydana geldi.

Alacagini Tahsil Etmek Icin Gitti Olu Bulundu (4)
Edinilen bilgiye göre, Sakarya’dan Samsun’a 240 bin TL alacağını tahsil etmeye gelen Aydın Özil (59), yeğeni İ.İ. ile birlikte 1 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da bir otele giriş yaptı.

Alacagini Tahsil Etmek Icin Gitti Olu Bulundu (5)
İddiaya göre bu sabah saatlerinde, yeğeni ile ayrı odalarda kalan Aydın Özil’in odasından 1 el silah sesi duyuldu. Kapıyı açıp içeri girdiklerinde Özil’in yatak üzerinde sırt üstü yattığını gören otel çalışanları 112 Acil Çağrı Merkezi’ne durumu bildirdi. Otele gelen sağlık ekipleri Özil’in hayatını kaybettiğini tespit etti.

Alacagini Tahsil Etmek Icin Gitti Olu Bulundu (2)
Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, denetimli serbestlik tedbiri uygulanarak tahliye edildiği öğrenilen Özil’in sağ alın kısmında 1 adet mermi girişi olduğunu belirledi. Koltuk değnekleriyle yürüyen ve ortopedik engeli bulunan Özil’in kendini vurduğu değerlendiriliyor.

Alacagini Tahsil Etmek Icin Gitti Olu Bulundu (3)
Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından cenaze, Samsun Büyükşehir Belediyesine ait cenaze aracı ile olay yerinden alınarak morga kaldırıldı. Otel odasında tabanca ve 1 adet boş kovan bulunurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Alacagini Tahsil Etmek Icin Gitti Olu Bulundu (1)