Olay Haberleri

olay haberleri ve güncel olay gelişmeleri, olay ile ilgili tüm video, olay fotoğrafları ve olay haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan camiye Cuma namazı için giden ve bankta hareketsiz şekilde yatan şahsı bulan vatandaşlar durumu ekiplere bildirdi....

ASAYİŞ

193 hırsızlık olayının gerçekleştiğinin belirtildiği açıklamada, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından alınan önlemler sonucunda olayların azaldığı belirtildi.

ASAYİŞ

Sakarya'da arkadaşlarının bir süre kendisinden haber alamadığı 50 yaşındaki kişi evinin banyosunda ölü bulundu.

ASAYİŞ

Sakarya’da çıkan silahlı kavgada vurularak yaralanan Sapanca Ülkü Ocakları Başkanı Emirhan Kabalak hastaneye kaldırıldı.

ASAYİŞ

Sakarya’da evlerinin inşaat halindeki çatısında oynadığı esnada elindeki demir çubuk elektrik tellerine temas eden 6 yaşındaki çocuk elektrik akımına kapıldı.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nda dorsesi açık kalan kamyon, tabelaya çarpınca askıda kaldı. Şaşırtan görüntü havadan böyle kaydedildi.

ASAYİŞ

Sakarya'da inşaatın temel kazısı yapıldığı esnada naylon poşete sarılı, elleriyle ayakları bağlı olarak bulunan cesede ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

ASAYİŞ

Sakarya bir temel kazısı sırasında elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde kadın cesedi bulunması üzerine polis alarma geçti.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 6 Mayıs 2024 tarihinde meydana gelen olaylar ve sonuçları yayınlandı. 6 Mayıs’ta yaşanan olaylarda toplam...

ASAYİŞ

Sakarya’da müzik malzemelerini aracına yükleyen vatandaşa yapılan silahlı saldırı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya'dan Samsun'a alacağını tahsil etmek için giden fiziksel engelli bir vatandaş, otel odasında silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

ASAYİŞ

Sakarya’da eğlence mekanında oryantallik yapan 30 yaşındaki kadını, yaşadığı apartta silahla vurarak öldürdükten sonra karakola teslim olan şahıs adliyeye sevk...

/**/