SAPANCALI MUHTARLARLA BULUŞTU

31 Mart yerel seçimlerine iki aydan kısa bir süre kalırken siyasi partilerde seçim çalışmaları ivme kazandı. İYİ Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan ile ona eşlik eden Sapanca Belediye Başkan Adayı Alpaslan Kılıç, İl Başkanı Ahmet Uçak ve İlçe Başkanı Erdem Şıkkibar tarafından Sapanca’da seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiriliyor.

SAPANCA (3)

“SAKARYA İÇİN HER ZAMAN DAHA İYİSİ VAR”

Bu kapsamda muhtarlar ile bir araya gelerek görüşme gerçekleştiren İYİ Parti heyet, Sakarya ve Sapanca ile ilgili planlarını ve hedeflerini paylaştı. Görüşmeye ilişkin Selçuk Kılıçaslan, “Sapanca Belediye Başkan Adayımız Sn. Alpaslan Kılıç, İl Başkanımız Sn. Ahmet Uçak ve İlçe Başkanımız Sn. Erdem Şıkkibar ile birlikte Sapanca Muhtarlarımızla bir araya geldik. Sakarya ve Sapanca’mızla ilgili planlarımızı ve hedeflerimizi paylaştık. Değerli muhtarlarımıza gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederiz. Sakarya için her zaman daha iyisi var” ifadelerini kullandı.

SAPANCA (2)

TÜRKİYE’MİZİN DEĞERİ OLACAK

Adapazarı’nı birlikte yönetmeye devam! Adapazarı’nı birlikte yönetmeye devam!

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Ahmet Uçak, " Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Selçuk Kılıçaslan, Sapanca Belediye Başkan Adayımız Alpaslan Kılıç , Sapanca İlçe başkanımız Erdem Şıkkibar ile birlikte Sapanca’mızın kıymetli muhtarlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulunarak, ilçemize yapacağımız projelerimizi paylaştık. İYİ Parti yönetiminde Sapanca’mız hak ettiği yatırımı, hak ettiği değeri alacak. Sapanca’mızı sadece Sakarya’mızın değil Türkiye’mizin değeri haline getireceğiz. #SapancaİYİolacak" ifadelerine yer verdi.