31 Mart 2024 Mahalli Yerel Seçimleri’ne 73 gün kala ittifak kararı merakla beklenen Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm için heyecan uyandıran açıklama Kentsel dönüşüm için heyecan uyandıran açıklama

309 ADAY AÇIKLANDI
Genel Merkezde Genel Başkan Fatih Erbakan’ın katılımıyla yapılan ve partinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan aday tanıtım programıyla 56 belediye başkan adayı daha açıklandı.

Böylece parti, bugüne kadar 10’u büyükşehir 10’u il belediye başkanı olmak üzere 309 aday açıklandı.

3 İLÇENİN DAHA ADAYI BELLİ OLDU
Sakarya’da Karasu İlçe Belediye Başkan adayı Av. Recep Özdemir, Ferizli İlçe Belediye Başkan adayı Sercan Eğin, Arifiye İlçe Belediye Başkan adayı Şükrü Gözyıman oldu. Yeniden Refah Partisi, yerel seçimlerde bütün il, ilçe ve mahalli idarelerde kendi adaylarını çıkartarak kendi amblem ve logoları ile seçime gireceklerini belirtmişti.

Bugün partinin resmi sosyal medya hesabından 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkan adayları açıklandı.

DAHA ÖNCE 2 İLÇE AÇIKLANMIŞTI
Yeniden Refah Partisi'nde daha önce Kocaali ve Karapürçek için belediye aday adayları belli oldu. Yapılan açıklamada, Kocaali ilçe belediye başkan adayı olarak Recep Erdoğan, Karapürçek ilçe belediye başkan adaylığı içinde Mehmet Murat Çoruhlu’nun aday olacağı belirtildi.