Hırsızlık Haberleri

hırsızlık haberleri ve güncel hırsızlık gelişmeleri, hırsızlık ile ilgili tüm video, hırsızlık fotoğrafları ve hırsızlık haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da çok sayıda hırsızlık suçundan hakkında 66 yıl 2 ay 16 gün hapis cezası bulunan 32 yaşındaki kadın polis ekiplerince...

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Mart ayı içinde haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 795 şüpheliden 151 cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Fatih’te bulunan İSPARK’a motosikletle gelen 2 şüpheli, bir şahsı bacağından silahla vurarak 110 bin dolarını çaldı. Dehşete düşüren hırsızlık anları...

ASAYİŞ

Sakarya’da bir grup, hırsızlık yaptığını iddia ettikleri şahsı tartaklayıp telefonla o anları kaydederek sosyal medyada paylaştı.

GÜNDEM

21 ilde Bilişim Sistemlerini Kullanarak Nitelikli Hırsızlık, Nitelikli Dolandırıcılık ve Çevrimiçi Çocuk Müstehcenliği suçlarına yönelik eş zamanlı olarak Jandarma tarafından...

GÜNDEM

81 ilde 4 gündür süren aranan şahıslara yönelik “ÇEMBER-14” operasyonlarında arama kaydı bulunan 2 bin 614 firari yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Şubat ayında hapis cezası ve yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 888 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’nca aranan şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda 881 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrol ve denetimlerde çok sayıda mühimmat ve çalıntı mal ele geçirilirken, 47 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Aralık ayı içinde gerçekleşen operasyonda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 631 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 517 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da yaşlı bir kadının çanta dükkanından saniyeler içinde profesyonelce yaptığı hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı.

/**/