ALEMDAR'A TEBRİK

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Yusuf Alemdar'ı tebrik ederken, CUmhur İttifaı olarak 31 Mart Yerel seçimlerinde birlik ve beraberlik içinde çalışarak Sakarya'da 17-0 kazanacaklarını belirtti.

GEIQQW5WwAENw7o

DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR

Başkan Tever, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Bugün Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak Sayın Yusuf Alemdar başkanımızı açıkladı. Sevdalısı olduğumuz Sakarya’mız için gece gündüz demeden çalışmaya, duraklamadan hizmet üretmeye, hemşehrilerimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz. Daha yapacak çok işimiz var.

GEIQQWqWUAAumDY

"Tarım arazilerini imara açmayacağız" "Tarım arazilerini imara açmayacağız"

DAHA GÜÇLÜ SAKARYA

AK Parti ve Cumhur İttifakı’mız olarak her zaman olduğu gibi milletimiz ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek 17-0 için çalışacak ve inşallah kazanacağız! Sakarya’mıza, partimize, kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olsun. Şimdi tüm teşkilâtlarımızla birlikte daha büyük bir azim ve aşkla yollara revan olacağız. Rabb'im yolumuzu açık, işlerimizi kolay eylesin. Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin #HazırızKararlıyız #DahaGüçlüSakarya."