SAKARYA MYO BULUŞMASI
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu (SMYO) Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ile Gazetecilik Bölümü öğrencileriyle buluştu.

baskan_isiksu_ogrencilerle_bulustu (1)
Sakarya MYO Müdürü Recep Kılıç, Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Ensar Lokmanoğlu ve Halkla İlişkiler Topluluğu öğrencilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen programda ayrıca fidan dikimi etkinliği de yapıldı. Dikilen fidanlara kahraman şehitlerin isimlerinin verilmesi de takdir topladı.

baskan_isiksu_ogrencilerle_bulustu (4)
FİDANLARA ŞEHİTLERİN ADLARI VERİLDİ
Program ile ilgili düşüncelerini paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrin kalbi Adapazarı’mıza her zaman genç arkadaşlarımızın gözlerinden bakıyor, her fırsatta bir araya geliyoruz. Bugün de AK Parti Adapazarı İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile birlikte oldukça anlamlı bir etkinlikte buluştuk, bizleri davet eden öğrencimiz Sefer Can Yılmaz kardeşimize, Halkla İlişkiler Topluluğu Başkanı İklim Makal’a, Bölüm Başkanı Dr. Ensar Lokmanoğlu Hocamıza vekatkı sağlayan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Her İnsan Bir Fidan anlayışımızla Adapazarı’mızın her noktasının çok daha yeşil olması için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dikilen her fidana kahraman şehitlerimizin adlarının verilmesi çok anlamlı. Öğrenci arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

baskan_isiksu_ogrencilerle_bulustu (3)

baskan_isiksu_ogrencilerle_bulustu (2)

Gürcistan İstanbul Başkonsolosundan Başkan Özen’e ziyaret Gürcistan İstanbul Başkonsolosundan Başkan Özen’e ziyaret