Bizim iddiamız baştan beri bellidir! Bizim iddiamız baştan beri bellidir!

Toplantıdan ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özel, bunun bir tanışma toplantısı olduğunu ifade etti. Özel, "81 il başkanımız ve 128 milletvekilimiz burada. Kapalı grup toplantısında tanışıyorlar. Ben de bir teşekkür ve açılış konuşması yaptım. Çoğu birbirini elbette tanıyor ama yeni seçilen il başkanlarımız vardı. Kurultay sürecinde de il başkanları ve milletvekillerini bir araya getirecek bir imkan olmamıştı. Onlar gruba katılmak isteyince böyle bir toplantı düşündük" diye konuştu.
Toplantıya katılanlara il başkanları ve milletvekillerinin yer aldığı bir albümün verildiğini belirten Özel, "Bundan sonra birlik ve bütünlük halinde büyük bir moralle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu da, “Genel Başkanımız Özgür Özel başkanlığında İl Başkanları toplantımızı yaptık. Yerel seçime hazırlık çalışmaları ve tüzük kurultayı konusunda son derece verimli bir toplantı geçekleştirdik. Genel Başkanımızın liderliğinde uyum içerisinde önümüzdeki Yerel Seçimlerden zaferle ayrılacağız” dedi.
chp_il_baskanlari2