Türk-İslâm sanatının güzide örnekleri beğeniye sunuldu Türk-İslâm sanatının güzide örnekleri beğeniye sunuldu

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, toplumun her kesiminden vatandaşlarla buluşmalarına devam ediyor. AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması isimli organizasyona konuk olan Çelik’e Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Baskan Adayi Celik Genclerle Bir Araya Geldi (3)
"SERDİVAN’A DAİR HAYAL VE HEDEFLERİMİZİ PAYLAŞTIK"
Serdivan Millet Bahçesi’nde düzenlenen Gençlik Buluşmasında Serdivanlı gençlerle sohbet eden Çelik, yeni dönemde gençlere yönelik hazırlanan projelere ilişkin gençlerle istişare ederken, “Birbirinden kıymetli genç kardeşlerimizle Serdivan’a dair hayallerimizi, hedeflerimizi bu kente kattığımız ve katacağımız değerleri konuştuk." dedi.

Baskan Adayi Celik Genclerle Bir Araya Geldi (2)
"GENÇLER EMANETİ TESLİM EDECEĞİMİZ YOL ARKADAŞIMIZ"
Programda konuşan Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da her vesileyle belirttiği üzere; gençlere arka bahçesi gibi görmeyen aksine gençleri her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşları olarak gören bir anlayıştayız. Kuşaklar arasındaki anlayış farklarını zenginlik olarak gören bir anlayışla genç kardeşlerimizle iletişim bağımızı kuvvetlendirdik. Umut ediyorum ki bundan sonra da bu bağlarımızı daha kuvvetlendirerek sürdüreceğiz inşallah. Bu vesileyle, bu etkinlikte emeği olan genç kardeşlerimizi ve konuk olan değerli gençlerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Keyifli bir sohbet ortamında geçen Gençlik Buluşması hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.