İSİMLER BELLİ OLDU
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 4. Olağanüstü Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçerli oy kullanan bin 399 delegenin tamamının oyuyla yeniden Genel Başkanlığa seçilmişti.

Sakarya’da gözler Rıdvan Duran’a çevrildi Sakarya’da gözler Rıdvan Duran’a çevrildi

Genel Kurulun ardından Genel Merkez yönetimleri yeniden belirleniyor. Bu kapsamda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atanan isimler belli oldu.

f-xhwbox0aamdll
ALİ İNCİ YENİDEN
Düzenlenen toplantı sonrası AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmesi kararlaştırıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Vekil İnci, “AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi sonrası Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın teklifi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve tensipleri ile yeniden görevlendirilmiş bulunmaktayım.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a güven ve takdirleri için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah mahcup etmesin” ifadelerini kullandı.