Oldukça yoğun geçen programlarda, Değirmendere, Çaybaşı Yeniköy, Kayalar Reşitbey, Kayalar Memduhiye ve Çaykışla mahalleleri ziyaret edildi. Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, görüş ve taleplere kulak verdi. Programlara Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik ve MHP Erenlerİlçe Başkanı Mustafa Tamer katıldı.
Alemdar Erenler Ziyaret4
“Aramızdaki kardeşlik bağını güçlendireceğiz”
Programda konuşan Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, “Önümüzdeki dönem için projelerimizi açıkladık. İlçemizdeki tüm mahallelerimizi kapsayacak projelerimiz var. Kapalı spor salonundansağlık ocağına, sosyal donatı alanlarından parklara, altyapıdan üstyapıya kadar birçok projemiz var.İnşallah yeni dönemde Yusuf başkanımızın destekleriyle çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Doğalgazla ilgili çalışmalar devam ediyor en kısa zamanda bu çalışmaları da sonuca ulaştıracağız. Bu akşam burada sizleri ziyaret etmek istedik. Görüş ve talepleriniz bizler için önemli. İnşallah 31 Mart sonrası daha sık bir araya gelerek aramızdaki kardeşlik bağını daha güçlendireceğiz” diye konuştu.
Alemdar Erenler Ziyaret3
“Erenler’de gerçekleştirilecek çalışmaları yakından takip edeceğim”
Konuşmasında verilen sözlerin bir bir yerine getirileceğini vurgulayan Alemdar, “16 ilçemizin tamamını birçok defa gezdim. Gezdiğim her yerde samimiyet gördüm. Bize dua edenlere karşı mahcup olmamak için, onların yüzünü kızartmamak için var gücümüzle çalışacağız. Erenler’in tüm mahallelerinde ihtiyaçları tespit ederek, yeni yatırımları hayata geçireceğiz. İnşallah yeni dönemde gerek Erenler’de gerekse şehrimizin tamamında kalkınma hamlelerimizden, eser ve hizmetlerimizden istifade etmeyen ne bir ilçemiz ne bir mahallemiz kalacak. 
Rahmi başkanımızda projeleriyle Erenler’e yeni bir ivme kazandıracaktır. Şunu net bir şekilde ifade etmeliyim ki her birini yapacak gücümüz, bilgi birikimive tecrübemiz var. Burada önemli olan sizin güçlü desteğiniz. İnşallahsizlerin desteği ile 31 Mart’taki yerel seçimlerden en güçlü şekilde çıkacağız” dedi.
Alemdar Erenler Ziyaret2
“Eksikleri tamamlamak bizim görevimiz”
Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Gece gündüz sizlerin hizmetinizde olacağız. Bu akşam sizi böyle görünce mutlu oldum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Bunu asla unutmam.Şimdi önemli bir seçim arifesindeyiz. Bu vesileyle sizlerin nezdinde tüm hemşehrilerimizi 31 Mart günü sandıklara giderek, oy vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

Alemdar Erenler Ziyaret10

YSK 2 il 29 ilçe için yapılan itirazları karara bağladı YSK 2 il 29 ilçe için yapılan itirazları karara bağladı

Alemdar Erenler Ziyaret7

Alemdar Erenler Ziyaret8

Alemdar Erenler Ziyaret9