ALEMDAR'DAN ZİYARET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, beraberinde TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, Milletvekili Murat Kaya, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Meryem Kalender, İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Duman ile Serdivan Devlet Hastanesi Başhekimi Semih Songür'ü ziyaret etti.

HASTANE (3)-2

KUVVET DİLİYORUM

Alemdar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; "TBMM KEFEK Komisyonu Başkanımız Çiğdem Erdoğan, Milletvekilimiz Murat Kaya, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayımız Osman Çelik, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcımız Meryem Kalender, İlçe Başkanımız Burak Erken, İlçe Başkan Yardımcımız Yusuf Haldızoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Düman ile birlikte Serdivan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Semih Songür’ü ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ettik, hastane çalışanlarımıza kolaylıklar diledik. Tedavi gören bütün hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyor, sağlık çalışanlarımıza da güç ve kuvvet diliyorum." ifadelerine yer verdi.

HASTANE (2)-2

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, "Milletvekilimiz Murat Kaya, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanımız Burak Erken ve Serdivan Belediye Başkan Adayımız Osman Çelik ile birlikte Serdivan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Semih Songür’ü ziyaret ettik. Her geçen gün daha da büyüyen, şehrimizin gözbebeği Serdivan’a devlet hastanemizin kazandırılması çok isabetli oldu. Başhekimimiz ve çalışma arkadaşlarına Rabb’imden kolaylıklar diliyorum. Ziyaret vesilesiyle de tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

Tever’den mitinge davet Tever’den mitinge davet

HASTANE (1)-4HASTANE (4)-2