ZİYARET EDEREK ANDIK

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, "Rahmet-i Rahman'a kavuşan kıymetli dava arkadaşlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran’ı, İl Başkanlarımız Şenol Morgül ve Fevzi Kılıç'ı kabirlerinde İl Başkanımız Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve Erenler Belediye Başkanımız Rahmi Şengül ile birlikte ziyaret ederek hayırla andık. Rabbim mekânlarını cennet, makamlarını âli eylesin" ifadelerine yer verdi.

MEZARLIK (3)

BAŞKAN IŞIKSU PAYLAŞTI

Yusuf Alemdar projelerini açıkladı Yusuf Alemdar projelerini açıkladı

AK Parti heyetinin bu sabah Orhan Camii’de gerçekleştirdiği sabah namazı programına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti’nin hayatını kaybeden başkanlarının kabirlerine ziyaret gerçekleştirerek dua okuduklarını belirtti.

MEZARLIK (2)

“AK PARTİ, VEFANIN VE KARDEŞLİĞİN PARTİSİDİR”

Başkan Işıksu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “AK Parti, vefanın, birlik ve beraberliğin, muhabbet ve kardeşliğin partisidir. Şehrin kalbi Adapazarı'mızda Tarihi Orhan Camii'mizde sabah namazında Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar, AK Parti İl Başkanımız Yunus Tever, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ve belediye başkanlarımız ile birlikte aynı safta, aynı duada bir araya geldik, kıymetli hemşehrilerimizle sohbet ettik.

MEZARLIK (1)

MERHUM BAŞKANLARIN KABİRLERİNE ZİYARET

Adapazarı ve Büyükşehir Belediyemizin eski başkanı merhum Aziz Duran, il başkanlarımızdan merhum Şenol Morgül ile eski il başkanımız ve Erenler Belediyemizin eski başkanı merhum Fevzi Kılıç ağabeylerimizin kabirlerini ziyaret ettik, ruhlarına Fatiha okuduk. Şehrimiz bizim, davamız bizim, gayret bizim. Yolumuz AK ve aydınlık olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Haydi Bismillah!”

MEZARLIK (4)

"KABİRLERİNDE HAYIRLA ANDIK"

Ziyarete ilişkin açıklama yapan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "Sakarya’mızın gelişiminde ve değişiminde çok büyük emekleri olan Kıymetli Büyüklerimiz; Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran’ı, İl Başkanlarımız Şenol Morgül’ü ve Fevzi Kılıç Ağabeylerimizi kabirlerinde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar ile birlikte ziyaret ederek, hayırla andık. Rabbim mekânlarını cennet eylesin. Bizlere de, ailelerimize, şehrimize huzur ve bereket versin, hayırlar nasip etsin inşallah." ifadelerini kullandı."

"MEKANLARI CENNET OLSUN"

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül ise, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar, İl Başkanımız Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte İl Başkanlığı ve Erenler Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunmuş olan merhum ağabeyimiz Fevzi Kılıç’ı kabri başında andık. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah." dedi.