Işıksu’dan yoğun tempo
Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Işıksu’ya Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, Cumhur İttifakı teşkilatları ve meclis üyesi adayları da eşlik ediyor. Işıksu son olarak Bahçıvan (Eski Reji) Sokakta esnafı ziyaret etti. AK Parti Adapazarı Yeni İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kollarının İftara 5 Kala programına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtuluş Mahallesinde nane iftarı yapan Işıksu, akşam da Fatih Camii’nde teravih namazını kaldıktan sonra cami cemaatiyle buluştu. AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık da, Işıksu’nun seçim programlarına katılarak vatandaşlarla sohbet etti, talep ve düşüncelerini dinledi.
Mutlu Baskan2
“Adapazarı’mızda muhabbet var”
Seçim programlarını değerlendiren Işıksu, “Adapazarı’mızda muhabbet var. Her zaman olduğu gibi hep sahadayız ve milletimizleyiz. AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık'a programlarımızda bizlerle oldukları için şükranlarımı sunuyorum. Demokrasinin ve kalkınmanın yerelden başladığı inancıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri için çalışmaya, eser ve hizmet belediyeciliğimizi Adapazarı’mızda sürdürmeye hazırız ve kararlıyız. İnşaallah yepyeni bir vizyonla milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’nın yarınlarını çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 
Mutlu Baskan5
“Gerçek belediyecilik devam edecek”
AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Cumhur İttifakı olarak Adapazarı’mızda çok güzel birlik ve beraberlik var. Mutlu Başkanımıza da hemşehrilerimizin yoğun teveccühü var. İnşaallah 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde eser ve hizmet siyaseti sürsün, gerçek belediyecilik devam etsin diye hep birlikte hazırız ve kararlıyız. Seçimlerden zaferle ayrılarak milletimiz için hep birlikte aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Mutlu Baskan7
“Mutlu Başkanla yola devam”
AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ise “Cumhur İttifakı tam kadro Adapazarı’mızda sahada. Başkanımız ve Başkan Adayımız Mutlu Işıksu, AK Parti İlçe Başkanımız Samet Çağlayan, MHP İlçe Başkanımız Recep Usta ve tüm teşkilatlarımıza gayretleri için çok teşekkür ediyoruz. Adapazarı’mızda çok güzel bir netice bekliyoruz. Mutlu Başkanımızla yola devam ederek daha nice güzel çalışmaları milletimizle buluşturacağız inşaallah. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Mutlu Baskan8

Mutlu Baskan4

Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım" Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım"

Mutlu Baskan6