Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hacıoğlu Mahallesi’ni ziyaret etti. Çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen kahvehane toplantısına konuk olan Alemdar, mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Sehrimizin_sorunlarina_surdurulebilir_ve_yenilikci_bir_anlayisiyla_yaklasacagiz (3)
Ziyaretinde vatandaşların sorularını da yanıtlayan Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı ve MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer eşlik etti.

Sehrimizin_sorunlarina_surdurulebilir_ve_yenilikci_bir_anlayisiyla_yaklasacagiz (5)
"HEMŞEHRİ HUKUKUNU CANLI İÇİN VATANDAŞLARIMIZLA KUCAKLAŞIYORUZ"
Hemşehri hukukunun önemine vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Çalışmalarımıza başladığımız ilk günden itibaren 16 ilçemizin tamamını ziyaret ettik. Hemşehri hukukunu canlı tutmak adına tüm vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Bu akşam da siz kıymetli Hacıoğlu eşrafını ziyarete geldik. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki mahallelerimiz ve kahvehanelerimiz bizim kültürümüzün en köklü yapılarından biridir. Komşuluğun, iç içe olmanın vermiş olduğu bu huzuru, bizler de nitelikli hizmet anlayışıyla taçlandırmak istiyoruz. Bu noktada elbette siz kıymetli hemşehrilerimizin desteği yadsınamaz. Şehrimiz ile ilgili alacağımız tüm kararların sizlerle birlikte alınacak olması, bizlerin çalışma heyecanını şimdiden artırmaktadır” dedi.

Başkan Adayı Çelik ve Yavuz’dan esnaf ziyareti Başkan Adayı Çelik ve Yavuz’dan esnaf ziyareti

Sehrimizin_sorunlarina_surdurulebilir_ve_yenilikci_bir_anlayisiyla_yaklasacagiz (4)
"BU ŞEHRİN İNSANINA KARŞI ÖNEMLİ SORUMLULUKLARIMIZ VAR"
Konuşmasının devamında yenilikçi ve sürdürülebilir bir belediyecilik hedeflediklerini ifade eden Alemdar, “Bizim bu şehrin insanına karşı önemli sorumluluklarımız var. Sakarya’mız sanayiden tarıma, istihdamdan konuta her alanda gelişim sağlıyor. Bu gelişim bazı sorunları da beraberinde getiriyor. İnşallah göreve geldiğimiz günden itibaren şehrimizin altyapı, üstyapı ve trafik sorunu başta olmak üzere çözüm bekleyen tüm sorunlarına sürdürülebilir ve yenilikçi bir belediye anlayışıyla çözüm üreteceğiz” diye konuştu. 

Sehrimizin_sorunlarina_surdurulebilir_ve_yenilikci_bir_anlayisiyla_yaklasacagiz (2)
"BİZE İNANAN VE GÜVENENLERİN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMADIK"
Sözlerini mahalle eşrafına teşekkür ederek tamamlayan Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya’mız çok güzel bir şehir. Bizim şehrimizde samimiyet var, kucaklaşma var, vefa var. Hiçbir zaman samimiyeti ve tevazuyu elden bırakmadık. Sizler de her zaman yanımızda oldunuz. İnşallah önümüzde dönemde mahallelerimizde muhtarlarımız ve mahalle başkanlarımızla bir araya gelerek sizlerin sorunlarına karşı en doğru çalışmayı gerçekleştireceğiz. Böylesine sıcak bir karşılama için siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.