Başkan Alemdar, “Sakaryamız tarımı, turizmi, sanayisi, ticareti, eğitimi, doğal güzellikleri ile Türkiye’nin pırlantası, emeğin dinamosudur. Anadolu’nun saf çocuğudur. Her ilçesi ayrı güzeldir. Biz de bu şehrin havasıyla suyuyla yoğrulduk. Kimi zaman zorluklar yaşadık, kimi zaman yıkıntılar… Ama ayağa kalkmasını bildik, bu şehri terk etmedik. 15 yıl boyunca Serdivanımızda şehrimize ve insanımıza hizmet ettik. Şimdi de bu şehrin geleceğine yatırım yapmak için, çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak için yola çıktık” dedi. 

"Ankara-İstanbul arasındaki seyahat süresi 25 dakika daha azalacak" "Ankara-İstanbul arasındaki seyahat süresi 25 dakika daha azalacak"

PROJELER HAZIR
Türkiye Yüzyılı’nda Sakarya’yı daha da yukarılara taşıyacak projeler hazırladıklarını söyleyen Alemdar, “Projelerimizi hazırladık. Hedef, strateji ve vizyonumuzu belirledik. Planlarımızı yaptık. Depremde, 15 Temmuz’da olduğu gibi birbirimize destek vererek, birbirimizle yardımlaşarak, ortak akılla hareket ederek şehrimizin kalkınması için çalışmak istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’na yakışır, şehrimizin geleceğine yön verecek vizyon projelerimizle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.