Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 2001 yılında uğradığı saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı şehadetinin 23’ncü yılında mezarı başında dualarla andı.

Serdivan’da çocuklar bu etkinlikle doyasıya eğlenecek Serdivan’da çocuklar bu etkinlikle doyasıya eğlenecek

Başkan Adayı Alemdar’a Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı eşlik etti. 

Yusuf_Alemdar_Ali_Gaffar_Okkan_mezarini_ziyaret_etti (2)
“MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE TAHT KURDU”
Başkan Adayı Alemdar, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı şehadetinin 23’ncü yılında rahmet ve minnetle andıklarını ifade ederek, Diyarbakır'da 2001 yılında uğradığı saldırıda beraberindeki 5 silah arkadaşıyla şehit olan Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan, milletimizin kalbinde taht kurmuş, canından çok sevdiği ülkesine, bayrağına, milletine hizmet için her zaman çaba göstermiştir. Bizler kendisinden razıyız ve göstermiş olduğu fedekarlığa şahidiz. Rabbim de kendisinden razı olsun. Mekanı cennet, makamı ali olsun” ifadelerini kullandı.

Yusuf_Alemdar_Ali_Gaffar_Okkan_mezarini_ziyaret_etti (3)
“BU AZİZ MİLLET HİÇBİR ŞER GÜCE GEÇİT VERMEYECEKTİR”
Vatanın bölünmez bütünlüğüne vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Bu kadim topraklarda tarih boyunca nice zaferler kazanıldı. Ben Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okan vesilesiyle bu topraklarda can vermiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah’ın izni ile bu aziz millet bu topraklarda hiçbir şer güce geçit vermeyecektir” dedi.

Yusuf_Alemdar_Ali_Gaffar_Okkan_mezarini_ziyaret_etti (4)