AK PARTİ YÖNETİMİ TOPLANDI
AK Parti Sakarya heyeti seçim startını vermelerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ile birlikte bugün ilçe ziyaretleri kapsamında bir dize ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Karakullukçu seçim çalışmalarına hız verdi Başkan Karakullukçu seçim çalışmalarına hız verdi

Ziyaretlerin ardından AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Toplantısı için il başkanlığında yönetim kurulu üyleri ile bir araya geldiler.

AK PARTİ (3)
ALEMDAR’DA TOPLANTIYA KATILDI
31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine kalan kısa sürede yapacakları çalışmaları istişare ettikleri toplantıya ilişkin AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tever açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Toplantımızı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Alemdar’ın katılımıyla gerçekleştirdik.

AK PARTİ (2)-1
EN GÜÇLÜ DESTEK
Birlikte daha güçlü Sakarya diyerek çıktığımız bu hizmet yolculuğunda; tüm hemşehrilerimizi dinleyerek, fikirlerini dikkate alarak daha da ileriye taşımaya kararlıyız. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde partimize en güçlü desteği vermek için hep birlikte çok çalışacağız inşallah. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

AK PARTİ (5)
"İNANCIM TAM!"
Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar ise şu ifadeleri kullandı:
“AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu ve İl Gençlik Kolları Toplantısı'na katılarak İl Başkanımız Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanımız Serdar Akgün ve de kıymetli yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldik. Her bir dava arkadaşımın katkısı ve gayretiyle önümüzdeki seçimleri rekor bir oyla kazanacağımıza olan inancım tam.”

AK PARTİ (1)-1
"ZAFERLE TAÇLANDIRACAĞIZ!"
AK Gençlik Sakarya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ise; "İl Başkanımız Sayın Yunus Tever ve AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Alemdar’ın katılımıyla yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. AK Gençlik Sakarya olarak 31 Mart yerel seçimlerini zaferle taçlandırmak için elimizden geleni yapacağız" ifadelerinde bulundu.

AK PARTİ (4)