MODERN VE KONFORLU
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Yenimahalle'de gerçekleştirilen asfalt çalışmalarının ilçenin ulaşım altyapısını güçlendireceğini ve vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacağını vurguladı. Aynı zamanda, 2007, 2008 ve 2036. sokakların modern bir görünüme kavuşturulmasıyla birlikte, bölgenin trafik akışının da daha düzenli hale getirileceğini ifade etti.

Berat kandili ve fazileti Berat kandili ve fazileti

2-1036
"ULAŞIM ALT YAPISI GÜÇLENECEK"
Başkan Babaoğlu, "Yapılan asfalt çalışmalarıyla birlikte Yenimahalle sakinleri, daha kaliteli bir yaşam standartına kavuşacaklar. 2028. Sokağa kadar devam edecek olan bu çalışmalar, ilçemizin ulaşım altyapısını güçlendirecek ve vatandaşlarımızın günlük yaşantılarını kolaylaştıracak" dedi.

2-1036
"ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK"
Hendek Belediye Başkanı, incelemeler sırasında ekiplere teşekkür ederek, projenin başarıyla tamamlanmasının ilçenin gelişimine önemli katkı sağlayacağını vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alarak, belediyenin hizmet kalitesini artırmak adına çalışmaların süreceğini ve bu tür alt ve üstyapı projelerinin devam edeceğini ifade etti. Yapılan bu çalışmalarla birlikte Hendek'in modern ve yaşanabilir bir kent olma yolunda önemli adımlar attığı vurgulandı.