ALEMDAR PROJELERİ PAYLAŞIYOR
Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, sosyal medya hesabı üzerinden seçim vaatlerini duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda yaptığı videolu paylaşımlara yeni bir tanesi daha ekleyen Yusuf Alemdar, bu kez şehrin su kaynakları ve altyapısına dair projelerini anlattı.

"ARITMA TESİSLERİ İNŞA EDECEĞİZ"
Alemdar videoda şu ifadeleri kullandı:
“Su en önemli hayat kaynağımız. Sağlam bir altyapı ise olmazsa olmazımız. Su kaynaklarını en iyi şekilde koruyup 16 ilçemizde altyapıdaki ihtiyaçları bir bir tamamlayacağız. Şehrimize uzun yıllar hizmet sunacak güçlü ve sağlam altyapı ağı oluşturacağız. Doğaya atıksu karışmasını önleyecek yeni arıtma tesisleri inşa edeceğiz.

"YENİ SU KAYNAKLARI KAZANDIRACAĞIZ"
Su kayıp kaçak oranlarını minimum seviyelere indireceğiz. Kanalizasyon sorunu yaşayan hiçbir bölgemiz kalmayacak. Altyapıda yağmursuyu hatlarımızı daha da geliştirerek ilçelerimizin yaşam kalitesini daha da yükselteceğiz. Yeni su kaynaklarını şehrimize kazandıracağız. Türkiye’nin en kaliteli içmesuyunu Sakarya’nın musluklarına ulaştırmaya devam edeceğiz.”