Olay, Pamukova ilçesi Elperek Mahallesinde meydana gelmişti. İddiaya göre, Y.Ö. (33), dini nikahlı eski eşi G.Ç. (31) ile barışmak istedi. Dini nikahlı eski eşinin barışma isteğini kabul etmeyen kadın sokak ortasında dehşeti yaşadı.

dini_nikahli_esi_tarafindan_yuzu_paramparca_edilmisti (4)
Y.Ö. isimli adam, bıçakla G.Ç.’yi yaraladı. Aldığı bıçak darbeleriyle yüzü kanlar içerisinde kalan kadının yardımına çevredeki vatandaşlar yetişti. Pamukova Devlet Hastanesine kaldırılan kadın, buradaki müdahalesi sonrasında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

dini_nikahli_esi_tarafindan_yuzu_paramparca_edilmisti (2)
“NE OLUR YARDIM EDİN”
Yüzü tamamen parçalanan ve tek gözünü kaybetme ihtimali bulunan G.Ç.’nin hastanedeki tedavisi sürüyor. Yardım isteyen acılı kadın, “Beni bu hale koyanın müebbet yemesini istiyorum. Hiçbir kadın susmasın. Bugün bana, yarın size. Ailemi, çocuklarımı tehdit ediyor, müebbet yemesini istiyorum. İçeriden, dışarıya çıkarsa yarım kaldığı işi tamamlayacak. Ölmek istemiyorum. Bütün kadınlar gibi ölmek istemiyorum, çocuklarımı istiyorum, başka bir şey istemiyorum ben. Ne olur yardım edin” diye konuştu.

dini_nikahli_esi_tarafindan_yuzu_paramparca_edilmisti (3)
Olaydan bir süre sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim olan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

dini_nikahli_esi_tarafindan_yuzu_paramparca_edilmisti (1)
Öte yandan, eski çiftin 10 aylık da bir çocuklarının olduğu öğrenildi.

dini_nikahli_esi_tarafindan_yuzu_paramparca_edilmisti (5)